Rracat me te mira te PITBULLAVE i gjeni vetem te..

Shitet nga: Ani 29 Maj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
SHES KLYSHA PITBULLI SUPER GJAK AMERIKAN PITBULL TERRIER
KLYSHAT JAN TE SHENDETCEM DHE TE KONTROLLUAR TE VETERINERI
EXPERIENC MBI 7 VJET NE SHITJEN E PITBULLAVE SI BRENDA TIRANES ASHTU EDHE NE TE GITH QYTETET E SHQIPERISE E JASHTE TREVAVE SHQIPTARE SI (KOSOVE ,MAQEDONI ,GREQI )
KONTAKTONI NE WHATS UP ose VIBER NE NR E CEL: 0662133336 !!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim