Rottweiler princ

Shitet nga: Koli 23 Krr 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qen te races Rottweiler princ gjak i paster feme 5 muajshe shume e paster dhe e vaksinuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim