Qenushe yorkie

Shitet nga: Ina 08 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qenushe yorkie , eshte 4 vjece eshte e vaksinuar per gjuth vitin.eshte me cip shitet per arsye kohe.
Eshte e mesuar per te gjitha nevojat e saj .
Shitet bashk me krevatit e saj dhe me canten e udhetimit gjithashtu dhe ca gjera te vogla si kreher etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim