Qeni i kryqezuar Husky + Akita

Shitet nga: Arlind Lleshi 01 Qer 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte Husky i kryqezuar me Akita .

Eshte 3 muajsh .

Qeni ka syte e Husky-t dhe formen e kokes te Akites .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim