Qen

Shitet nga: gerti 05 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
qen big spitz gjerman. dyzet ditesh. i zi me rreth t bardh n qaf dhe barkun e bardh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim