Qen te rraces Rotwailer

Shitet nga: Elo 22 Gsh 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten qen te rraces Rotwailer, jane 2 meshkuj,1 femer, 2 muajsh e gjysem!
Jane rrace e paster Royal King! Me vaksina dhe libreze!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim