Qen pit bull

Shitet nga: BLEDI 26 Qer 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
kelyshet cmimi 16.000 leke te reja i diskutushem per vetem 1-5 dit femra lind dhe pas pak ditesh mund ti merni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim