Qen gjahu seter

Shitet nga: redi 16 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
qen gjahu seter shitet ne nje gjendje shume te mire mosha e tij 11 muajsh ngjyre te zeze dhe me vaksina te bera per 1 vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim