Qen Spic

Shitet nga: Jeti 02 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen shpic ., race e paster ., mosha 2 muajsh ., me vaksinen e pare te bere ....
Ne gjendje kemi dhe 3 meshkuj ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim