Qen Pitbull

Shitet nga: Kastro 24 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 500 LEK   15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet PUMA, kelysh femer pitbull/amstaff, 3,5 muajsh tigrato i vaksinuar, me veshet dhe bishtin e prere ne gjendje perfekte, ushqyer me kroketa full protein. Rrites i apasionuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim