Qen Haski (FEMER)

Shitet nga: Amarildo 26 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen 'haski' femer. Quhet Xhesi, dhe eshte 9 muajshe, kush eshte i interesuar te me shkruaje ne adresen time facebook. Amarildo Gjok Gjeçi, ose tel 0685133333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim