QEN TURKMEN ALABAI (KANGAL)

Shitet nga: ARBER 13 Maj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
SHES QEN TE RRACES TURKMEN ALABAI OSE SIC NJIHEN NGA SHIPTARET (AZIATE) . PA JU GENJYER KETE QEN E KAM MARR NGA NJE TURK KELYSH 2 JAVESH . AKTUALISHT QENI ESHTE 4 MUAJSH .KETO QEN JAN KAMPIONE PER RUAJTJE OBJEKTESH DHE PER VILA . QENI ESHT ME LIBREZ ME VAKSINA . QENI ESHT NGJYR QYMESHTI SHUM I BUKUR ME VESH DHE BISHT TE PRER NGA VETERINIERI .KUSH ESHT I INTERESUAR TE KONTAKTOJE NE NR 0685195851...KETU NE FOTO ESHT 3 MUAJSH AKTUALISHT ESHT ME I MADH ...CMIMI 500 EURO . ME MARRVESHJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim