Pitbull mashkull

Shitet nga: edison 03 Sht 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet super pitbull mashkull tigrato per ndeshje dhe me komand per roje shtepie cmim i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim