Pitbull American Staffordshire Terrier

Shitet nga: Xhoi Qordja 04 Qer 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten kelyshe pitbulli rrace e paster. Te mbajtur ne shtepi dhe te mire ushqyer. Kelyshet per momentin jane 7 ditesh dhe mbahen akoma me qumshtin e femres. Jan femra dhe meshkuj . Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim