Pitbull 1muajesh

Shitet nga: Pitbull dog 18 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni nderrohet dhe me sende
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim