Pitbull - rrace e pastrr 100% !

Shitet nga: Sidi 09 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
E rritur n shtepi me pasaport t gjitha vaksinat dhe librez veterinare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim