Pastor Gjerman

Shitet nga: Astrit 08 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Dog Shop Gjilan Ju ofron Gjitha Racat e Qenve ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar edhe per 3- 4 dite do ta keni qenin ( Klyshin) tuaj,,, Te Gjith Qent (Klysht) Vin vetem me Porosi brenda 3-4 dite
Te gjith klyshit qe i sjellim ne posedojn vakcjonim te rregullt pastraruar nga parazitet dhe gjith dokomentacjonin percjelles 1 certifikatën e tyre të prejardhjes (Petigrej) 2 Pasaport Mikro Cip

Cilesia,garancia dhe cmimi i leverdiseshem jane 3 gjera te cilat padiskutim do t'i gjeni tek ne !!!Keshtu qe ju te gjithe te apasionuarit e Qenve nxitoni te telefononi ne numrin tone te telefonit +377-44-369-379 Viber WhatsApp Me Rrespekt Dog Shop Gjilan

Shiten Klysh
Te,Races Pastor Gjerman
Gjinia:,-mashkull
Mosha: 2 mujsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim