Mini Pinscher

Shitet nga: Eraldo 11 Gsh 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi qe shikoni ne foto ka lindur me dat 05.05.2014 gjinia mashkull ... Eshte qen qe mbahet brenda dhe jashte shtepie i mesuar te bej nevojat ne vend te vet eshte shume i dashur me femijet... Per me shume kontaktoni ne kete numer 0666529100
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim