Labrador Retriever Klysha

Shitet nga: Cani 13 Qer 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Klyshat vine me Pasaporte, vaksine, te pastruar nga parazitet si dhe me pedigree.

Klyshet jan rac e paster

Qmim I volitshem

Kontakt ne viber:+38649848558
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim