Klysht ne shitje

Shitet nga: haki koci 13 Nën 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten klysht e sharrit ,gjinden ne fshatin Madanaj Komuna e GJAKOVES ne Kosove ,klysht i kan 44dite,e kan racen shum te eger per oborr,edhe per ujk dhe rojtar te deleve pasi edhe ne kultivojm dele ,per ma shume mundeni me ardh me i pa live ose thirrni ne nr.tel:+37745913911 ose ne facebook ; faqja "Ferma e Haki Kocit" ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim