Klysh pitbullesh Terrier amerikan

Shitet nga: dean 27 Sht 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Jane 5 femra klyshet e Roki kampjonit dhe jan 100 % rrac e paster sapo kan lindur dhe jan 3 ditsh prandaj nqs ka ndo1 qe do ti pronontoj le te mar ne telefon ose ne fb tim https://www.facebook.com/dean.bega . Rrespekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim