Klysh Pit-Bull

Shitet nga: ervin 29 Tet 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
nena dhe baba e klyshve jan qen ringu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim