Kelysh pitbullash 1 muajsh

Shitet nga: Toni 04 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
pitbulla ngjyr te zez .5 femra dhe 4 mashkuj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim