Kelysh pit bulli

Shitet nga: emilio 17 Qer 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet kelysh pit bulli red nose me sy jeshil rraca 100% e paster.
Qeni eshte me libreze dhe me vaksine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim