Kelysh Carlino/Pug

Shitet nga: Alb 13 Krr 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Tirane,shes kelysh Carlino/Pug, te lindur 10/06/2014. Prinderit jane ne tirane dhe kush eshte i interesuar mund ti shohe. Rrace e paster dhe shum te bindshem. Kelyshe te kualitetit te larte. Te disponueshem te fundit nga pese

Cmimi 39.000 leke i diskutueshem

Per kontakt vetem ne telefon.
Tel. : 0674017952
Cel. : 0692742254
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim