DOG ARGJENTINAS

Shitet nga: Jurgen neli 09 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Lindur me 2 maj ... me vaksina te rregullta dhe me kartel ... mosha 4 muajsh .. emri whiti 400 EURO OSE 55000 Mij lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim