CANE CORSO

Shitet nga: MUSTAFA 23 Qer 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes CANE CORSO femer 28 muaj me vesht dhe bisht te pren eshte i perhimt ( B L U ) jam nga prizreni ( KOSOV )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim