American Pitbull 'Terrier'

Shitet nga: gersi 21 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten 2 pitbull femra rrrac e paster ,jan 1 muajsh ngjyr te bardh ne foto mund te shifni dhe nonen dhe baben ...nr 0695303141
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim