Amercan Pitbull Terriere Red Nose

Shitet nga: Alban 07 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet femer Pitbull 4 muajshe. Kelyshit i jane bere deri tani te gjitha vaksinat e duhura + kalciume per kockat + ilacet kundra paraziteve te jashtem, te gjitha i ka te shenuara ne kartele. Kelyshi deri tani eshte rritur me mamane e saj te cilen e keni te reklamuar tek fotot. Femra eshte shume e shkathet dhe me karakter te forte. Per me shume vizitoni faqen ne facebook: Albania Pitbull Terriere Red Nose.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim