1 Qene, Pitbull 2 muajsh

Shitet nga: bruno 28 Krr 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   80 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet 1 qene shtepie e rraces 'PITBULL'. Qeni eshte me ngjyte tigri 2 muajsh, i vaksinuar dhe me certifikate nderkombetare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim