Boxer Klysh

Shitet nga: Astrit 13 Krr 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Dog Shop Gjilan Ju ofron Gjitha Racat e Qenve ! qe ju kerkoni mjafton te beni porosin te leni nje kapar edhe per 3- 4 dite do ta keni qenin tuaj,,, per me te per info na kontaktoni ne tel, +377-44-369-379, viber ,whatsApp Te gjith klyshit qe i sjellim ne posedojn vakcjonim te rregullt pastraruar nga parazitet dhe gjith dokomentacjonin percjelles 1certifikatën shëndetësore 2 certifikatën e tyre të prejardhjes (Petigrej) 3 Pasaport Mikro Cip Më shumë informacion dhe fotografi do të dërgohet me e-mail Me Rrespekt ,Dog Shop Gjilan, Shiter Klyshi i,Races Boxer Gjinia:,-mashkull mosha 3.5mujsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim