flm merr jep u shiten.2 Subwufera db 15 in te ri..

Shitet nga: pioner 21 Gsh 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

375 EUR

Komuna: Tiranë
shiten dy suba 15 in db te amplifikuar fare pak te perdo0rur si te ri,cmimi 750o cifti,
shitetn dhe tek e tek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim