bokse per shitje dhe paisje te tjera per muzike ..

Shitet nga: joti 19 Qer 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kemi nje 1.Crossover limiter System Solton craaft audio gjermane, ne gjendje shume te mir pune shume pak i perdorur i diskutushem....

2.Mixer Alto per dj i cili mund te sherbej dhe per instrumenta muzikore live ne gjendje te mir pune

3.Dy cop bass 18inch 400 wat rms 800 piku te ri marka Craaft audio gjermane

4.dy bass jan double bass 800 wat rms 1600 piku Eb MUSIC atoporlanta B&C


5.Dy bass Eb MUSIC me atoporlante rcf 700 wat rms 1400 piku 8 om

6.Dy wufra te markes LEM te ampblifikum nga 400 wat rms me marrveshje

7.Dy atoporlante B&C 350 wat cop.....dy atoporlantat B&C jan shitur flm merr jep

te gjitha bokset jan te pajisura me rrjet .

per me teper informacjon mund te konktaktoni ne nr e tel +355682682814 me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim