Paisje per bateri

Shitet nga: alfa saund 18 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Ddrum.tabel roland.mixer beringer 10 kanalsh.dhe nje pikato.te gjitha ne gjendje pune
Vetem per 600 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim