Pikture vaj

Shitet nga: ARMANDO 24 Tet 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Të tjera
figura e skenderbeut ,,vaj ne kanavac teknika spatul rryma realismi spontan (spontan realism) e vecant dhe e vetmja cmim i negocjushem 500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim