PAISJE PER STUDIO

Shitet nga: aldi 02 Dhj 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Të tjera
SHES PAISJET E STUDIOS
ORGANO AMPLIFIG STATIV KART ZERI DHE BOKSE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim