Metronom mekanik klasik (pa bateri)

Shitet nga: Visi 26 Dhj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Të tjera
Shes Metronom mekanik me kurdisje dhe me zile.

Sherben per te mbajtur ritmin e instrumentave muzikore.

Model plastik imitim druri.
Klasik me tik-tak mekanik qe degjohet.
Krahu levizes jep sensin vizual te kohes (tempo).
Rangu i kohes (tempo) varion nga 40 deri me 208 lekundje/minute (tik-tak).
Zilja mund te vendoset per cdo 0-6 lekundje (ose te fiket).
Makanizem me kurdisje (nuk nevitet asnje bateri).
Perfshin nje kapak per tu mbuluar nese nuk perdoret.

Dimensionet: 12cm e gjere, 22cm e larte dhe 12cm e thelle
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim