Foni fbt evolution 200 E me 3 mikrofone dhe 2 boxe

Shitet nga: Juli 24 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Të tjera
Shes foni me 8 dalje funksionale per mikrofona dhe vegla te ndryshme fuqia 200 wat ka 2 boxe nga 160 wat secili dhe 3 mikrofina plus mund te perdoret dhe si pult qendror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim