Boks Mackie amerikan 350 wat

Shitet nga: foni 01 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Të tjera
Shes nje boks Mackie amerikan 350 wat nje boks FBT 300 wat te dy pasive dhe nje mixer Max mx818 I ardhur me porosi nga Dubai I pa amplifikuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim