Sub rcf 705 as

Shitet nga: pioner 10 Sht 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Tiranë
sub rcf 705 as,ne gjendje shum te mire.1250 wat.shitet dhe me boksa rcf 315
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim