flm merr jep u shit.serrato PIONER DDJ SX

Shitet nga: rcf 04 Jan 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
PIONER DDJ SX..E RE,CMIM SH KONKURUS ME DYQANIN,,mundesi ndrrimi..me sub te amplifikuar..ose me bokse te amplikuar..mixer pioner.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim