Sub 18 in pasiv superpotent

Shitet nga: sub 24 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Subwufer 18 inch..super potent..800 wat..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim