Sistem Stereo me 3 kate: CD player,mp3,radio

Shitet nga: Elisa Sulaj 15 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Sistem Stereo me 3 kate qe përfshijnë: CD player,mp3, radio. Bokset marke Work, Sistemi marke Sony. Eshte blere 1500 €, shitet 28000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim