Shes vufer Earthquake dhe amplifikator Blaupunkt

Shitet nga: Erjon.H 20 Nën 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Vuferi eshte ne gjendje shum te mire dhe jep nje bass te paster
Amplifikatori eshte me 4 kanale 2 kanale per bass dhe 2 kanale speaker
Jane ne gjendje te shkelqyer shitet per arsyemosperdorimi
150 mij i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim