Paisje per dj te kompletuara

Shitet nga: Elion 01 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes komplet paisjesh:
• 4 bokse kollone marka ALTO (angleze)
• Mixer numark1
• Amplifikator LD (4 channel) nga 950 w per kanal, pra ne total 3800 w
• kabulla kufje te perfshira ne cmim
• paisjet jan te perdorura ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim