PIONER 1000 MK3

Shitet nga: db 28 Dhj 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Pioner cdj 1000 mk3..ne gjendje kret te mire..pune..kto jan foto origjinale..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim