PAISJE PER DJ

Shitet nga: denis 23 Nën 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

555 EUR   1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 satelit electro voice 300 vat secili 2 suba 600wat rms secili
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim