ElectroVoice ne gjendjw perfekte .

Shitet nga: Elvis 03 Dhj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 LEK

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten 2 satelite 2 vufera nga 400wat secila pak fare te perdorura ne gjendje perfektw . Me prov me garanci . 1600 mije lek .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim