2 sub 15 in vibe

Shitet nga: mondi2007@hotmail.com 24 Nën 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Subwufer 15 in 800piku wat ..400 wat way.vibe nga jb system. Ne gjendje..si ndyqan.270 euro copa..ne dyqan kushton 490 euro..me sh leverdi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim