piano YAMAHA

Shitet nga: bledi 17 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
ne shitje pianoforte (grandpiano) YAMAHA G5,made in JAPAN.eshte me 88 nota dhe 3 pedale,garancia 3 vjet .nje piano koncertore perfekte teknikisht dhe mekanikisht, e denje per cdo lloj ambienti(institucion,lokal apo shtepi).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim